Отзывы про уголки Непоседа, Малыш, Кроша, Ранний старт и другие

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Сады и школы по методике Монтессори КИЕВ

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Montessori Children’s House of Kyiv
По классической системе М. Монтессори
Улица Михайла Грушевского 4а, офис 3
e-mail: office@montessori.in.ua
тел:380 (44) 278-69-28
http://montessori.in.ua

ШКОЛА МОНТЕССОРИ ПОЛНЫЙ КУРС от 3 до 6 лет (лето 2011 г.)
ул. Симиренко 5-А, Святошинский район (Борщаговка), г. Киев, Украина.
8 (044) 223 63 37
E-mail:umi.kiev@gmail.com
www.umi.org.ua

Оболонь Школа Монтесори
Киев ул. Приозёрная, 6
Тел. (098) 066-44-29
(098) 220-220-3
Email:marya@kiev-montessori.com
http://kiev-montessori.com

Монтессори Первые шаги
ул.Щёрса 32б
очень удобное время обучения
есть субботние группы
firststeps@montessori.kiev.ua
+380 44 220-0919
http://www.montessori.kiev.ua/ru/

Школа - детский сад «Монтессори»
Киев, Днепровский р-н, Энтузиастов ул., 1/5
тел.: (044) 555-18-29, факс: (044) 553-98-35
Принимает детей с 2 лет.

Подсолнух
г. Киев, улица Артема, д. 13                                                                                               
Телефон: (097) 367-12-12
Есть воскресная группа с 13,30 до 15 ч.
E-mail: mail@podsolnuh.kiev.ua
http://www.podsolnuh.kiev.ua

    Монтессори-сад госуд,
Имеет 2 класа для детей от 1,5 до 3 лет, 9 дошкольных классов, 2 класса для детей 6-летнего возраста
    ул. Ахматовой 14-в
    572-48-74

    Школа-детсад "Мальва"
    ул. Ахматовой 2-б
    562-05-86

    Детсад №256,
    Учреждение санаторного типа, имеет 2 дошкольных класса Монтессори
ул. Заслонова,1 (или10)
    556-20-48, 556-30-30

   Детский сад №54
ул. Софиевская, 23
тел. (044) 278-08-32
По системе М. Монтессори

Украинский медицинский центр
реабилитации детей с органическими
поражениями нервной системы

Киев, ул Богатырская 30,
тел (044) 412-0-68
Работает кабинет Монтессори-терапии

0

2

Мы лично с сыном посещаем школу Монтессори на Оболони в Киеве по ул.Приозёрная.
Там есть несколько групп по работе как с мамой так и без. Мы довольны - помещение с хорошим ремонтом, хорошим игровым материалом. Детям в нём нравится.

0

3

Школа - дитячий садок Монтессорі

Система Монтессорі

Дитинство – не просто період зростання маленької людини, а період творення майбутнього дорослого.

М.Монтессорі

Система Монтессорі – ґрунтується на природних законах розвитку психіки дитини.

З ім’ям Марії Монтессорі пов’язаний переворот в педагогіці, який зробив дитину центром педагогічного Всесвіту. Саме дитина відбирає з навколишнього світу те, що потім пізнає в собі дорослий. Дитина стає людиною свого місця і часу завдяки сенситивним періодам і вбираючому розуму – тим дарункам природи, які були відкриті Марією Монтессорі.

Проект «Відродження педагогічної системи Монтессорі в Україні» був започаткований в числі інших інноваційних проектів завдяки ініціативі Творчої спілки вчителів України у 1992 році, коли в місті Києві була відкрита перша в Україні школа Монтессорі. Для України, де ще ніколи не було практичних спроб застосування методу Монтессорі, це була справжня інновація.

За 18 років роботи педагогічний колектив школи Монтессорі у Києві  на вул Ентузіастів пройшов великий і плідний шлях. Нині школа забезпечує безперервну освіту дітей віком від 2 до 10 років. Для цього в структурі школи є три Монтессорі-програми:

    тоддлер-програма - для дітей віком від 1,5 до 3 років;
    дошкільна програма для дітей віком від 3 до 6 років;
    українська модель початкової школи (триває експериментальна робота по її створенню).

Система Монтессорі
Слід зазначити, що система Монтессорі – це не педагогічна технологія, а перш за все філософія життя.

Для практичної реалізації системи Монтессорі педагогом створюється спеціальним чином облаштоване розвиваюче середовище, яке відповідає не тільки розмірам маленької дитини, але й задовольняє її різноманітні потреби, забезпечуючи отримання власного життєвого досвіду у відповідь на внутрішнє звертання дитини до дорослого: «Допоможи мені це зробити самій!»

Система Монтессорі готує дитину не до школи, а до реального життя. Різновіковий колектив Монтессорі допомагає дитині опанувати найскладнішу із наук – вміння бути одночасно особистістю і частиною колективу.

Користуючись свободою вибору, дитина розкриває власну індивідуальність; завдяки свободі повторення і свободі часу, дитина формує уміння і навички. З кожним новим умінням дитина збільшує свою незалежність від дорослого і просувається до досягнення справжньої самостійності, яка є однією із цілей виховання за системою Монтессорі.

Досвід першої школи Монтессорі дав старт Монтессорі-руху в Україні, об’єднав всіх прихильників Монтессорі-системи у громадську організацію «Всеукраїнська асоціація Монтессорі-вчителів», яка нині об’єднує 21 регіон України і понад 50 закладів освіти різного типу. Президентом Асоціації є Жебровський Б.М., перший заступник Міністра освіти і науки, першим віце-президентом є Горюнова В.З., начальник Управління освіти і науки м. Києва, другим віце-президентом є Михальчук Т.П., директор модельної школи Монтессорі.

Школа-дитячий садок Монтессорі знаходиться у місті Києві  за адресою: вул  Ентузіастів, 1/5.
http://uploads.ru/t/v/T/l/vTli9.jpg

0

4

Кому интересно, вікладіваю ещё один документ

Монтессорі-сад Киев


1_Метою виховання повинен бути вільний прояв дитячої енергії та інтересу, або простіше кажучи, нашою метою є виховання дітей здорових, рухливих, веселих, здатних до праці, гарних і добрих друзів

Марія  Монтессорі

В якості продовження знайомства з дошкільними навчальними закладами міста Києва пропонуємо досвід роботи «Монтессорі-саду», який знаходиться за адресою: вул.Ахматової, 5 - б (директор Людмила Ярмак).

Вся робота «Монтессорі-саду» спрямована на підтримку, збереження, розвиток та формування у дітей мотивації здорового способу життя. Обов’язковими складовими організації життєдіяльності дітей в «Монтессорі-саду» є ранкова гімнастика, фізичні вправи, фізкультурні заняття, заняття з розвитку моторики, з «Тхеквондо», плавання, загартовуючи процедури, фізкультурні розваги, добре організовані гігієнічні чинники (режим харчування, сну, занять і відпочинку, безпечність та гігієна розвивального середовища).

2_Головними здобутками фізкультурно-оздоровчої системи «Тхеквондо» є вдале поєднання шляхів задоволення всіх потреб дитини, а саме: зміцнення здоров’я та шліфування таких фізичних якостей як сила, спритність, гнучкість, витривалість, інтелектуальний розвиток, виховання у дітей доброзичливості, чесності, поваги, самооцінки, самоконтролю. Згідно цієї оздоровчої філософії досвідчені тренери допомагають маленьким дітям набувати знання в розумі, чесність в серці та силу в тілі.

Унікальним засобом впливу на організм маленьких дітей, вдосконалення їхніх рухів, см здесьрозвитку фізичної витривалості, самостійності, наполегливості є заняття з плавання, які проводяться двічі на тиждень з дітьми, починаючи з третього року життя.
Як молода держава з величезним потенціалом, Україна має інтегруватися в світове та європейське товариство. Тому і батьки, і суспільство загалом зацікавлені у створенні ефективної сучасної системи освіти. В її основі лежать дві складові – інформаційні технології та полілінгвістичність.

В «Монтессорі-саду»  діти вільно спілкуються українською мовою, вивчають англійську мову, а також залюбки відвідують гуртки з логіки та комп’ютерної азбуки.  Такі заняття для дітей є хвилинами радості, миттєвостями нових відкриттів, коли вони мають можливість не тільки познайомитися з іноземною мовою, а і долучитися до культури і творчості як свого, так і інших  народів.

3Провідною формою навчання дошкільнят іноземної мови є гра. Всі дидактичні ігри, які проводить вчитель англійської мови з дітьми поділяються за класифікацією на: ігри-маніпуляції (з предметами), театралізовані та образотворчі, ігри-змагання, рольові ігри, пов’язані з рухами (ходьба, біг, стрибки, хороводи). В основу технології навчання дітей іноземної мови покладена зацікавленість не результатом, а процесом діяльності, бо малюки вивчають  не іноземну мову, а вчаться іншомовному спілкуванню.

Допомагаючи малюкам збагачувати інтелектуальну, комунікативну, моральну, емоційну, вольову та соціальну сфери життєдіяльності, педагогічні працівники дошкільного закладу суворо дотримуються правила: „Не зашкодь!” Адже саме від дорослих залежить здоров’я та стан духовного і соціального благополуччя маленької дитини, саме педагоги несуть відповідальність за те, чи буде дитина поважати і шанувати рідну землю, свій народ та представників інших народів.

0

5

Печерский район
________________________________________________

Частный детский сад "Монтессори на Липках"

Частный  садик по методике Монтессори в Печерском районе Киева.
Группы полного и выходного дня.
Обучение на украинском и английском языке.
Для деток от 1 до 6 лет.

Группы:
NIDO CLASS - для занятий с малышами от 12 мес до 2 лет вместе с мамой
TODDLER CLASS - группа самостоятельных занятий для деток от 15 мес до 2 лет
CASA DE BAMBINI - билингвальная группа для детей от 3 до 6 лет

Наш адрес:
Киев, ул. Драгомирова 20.
тел. 0982551122
Ближайшее метро: м.Дружбы Народов.
https://www.montessorilipki.com.ua
________________________________________________

0